Kıbrıs Nakliyat Ve Kargo Şirketi

Mersin sehirlerarasi nakliyat kuruldugu Mersin evden eve nakliyat ilk günden beridir. Müsterilerinin memnuniyetini her seyden üstün tutarak siz degerli müsterilerimizin güvenini korumaya basarmistir. Çünkü biz her seyden önce yaptigimiz isi severek ve özveriyle yapiyoruz. Bu da bizi isimizde basarili kiliyor.Mersin nakliyat  o gözünüz gibi baktiginiz kanepelerinizi, yemek takimlarinizi, beyaz esyalarinizi, tarz mobilyalarinizi güvenle tasimak için her zaman hizmetinizdedir.

Tasinmak istediginizi bize bildirmenizle birlikte Mersin uluslararası taşımacılık sizin de uygun oldugunuz bir zamanda sizi ziyaret ederek esyalarinizin degerlerini eksperler yardimiyla belirleriz ve sigortalariz. Sonrasinda ise yine sizin istediginiz zaman uzman personellerimizle birlikte evinize ya da tasinmak istediginiz yere gelerek esyalarinizi kirilmaya ve çizilmeye engel olan ambalajlama malzemeleriyle dikkatlice sararak tasima kolilerine yerlestiririz. Esyalariniz üst katlarda oturuyor iseniz siz talep etmemis olsaniz bile esya tasima asansörümüz ile esyalarinizi güvenle tasiriz.

Tasima islemlerimiz için özel olarak dizayn Mersin profesyonel taşımacılık ettirdigimiz güvenlik donanimli araçlarimiz ve soförlük konusunda deneyimli yetismis araç soförlerimiz ile esyalariniz güven içinde yeni yerine ulasir ve esyalarinizi paketleyip tasima aracina yerlestirirken gösterdigimiz ayni özeni esyalarinizi yeni yerlerine yerlestirilmesinde de göstererek tasinma isleminizin sorunsuz bir sekilde noktalanmasini sagliyoruz.Sizlerden aldigimiz olumlu geri dönüsler bizi size daha fazla hizmet sunmak hususunda tesvik etmektedir. Bu nedenle Mersin ev depolama hizmetlerimiz ile siz degerli müsterilerimizin ev depolama konusunda ki ihtiyaçlarina da ekonomik ve pratik çözümler sunuyoruz. Eviniz de fazla yer tutan esyalarinizi, ya da herhangi bir nedenden ötürü kullanamayacaginiz ev ya da ofis esyalarinizi sizin için esya depolama kosullari açisindan uygun ayri odalarda her türlü güvenlik önlemi alinarak sigortali bir sekilde depoluyoruz. Tasima hizmetlerinde oldugu gibi depolama ihtiyaçlariniz içinde bizi arayabilir ögrenmek istediginiz detaylari danismanlarimizdan ögrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.