Şeker Şehir İçi Şehir Dışı Ekspres

Tasinmak hem maliyet gerektiren, hem de yorucu bir istir. Ancak bizler tasinmanin maddi ve fiziksel yükünü omuzlarinizdan aliyoruz. Çünkü hem piyasa sartlarina göre en uyun rakamlari uyguluyor, Mersin şehirlerarası nakliyat hem de tasinmanin her asamasi ile bizzat kendimiz ilgileniyoruz. Öyle ki tasinacak esyalarinizi paketlemenize dahi gerek birakmiyoruz. Çünkü Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak paketleme asamasini da bizler sizin yerinize yapiyoruz. Üstelik daha profesyonel ve daha kapsamli.

Evinizdeki ya da isyerinizdeki en ufak esyalariniz dahi Mersin ucuz lojistik nakliyeye özel gelistirilen ambalajlar ile paketleniyor. Sizlere ise yalnizca yeni tasindiginiz evin ya da isyerinin tadini çikarmak kaliyor.Araç filomuz genis ve kapali kasa tirlardan olusuyor. Yani küçük kasali araçlardaki gibi birbiri üstüne istiflemeden esyalarinizi tasiyabiliyoruz. Çünkü araç kasalarimiz her türlü esyanizin tasinmasi için yeterli büyüklük ve islevsellikte gelistirilmistir. Ayrica esyalarinizi araçlara yüklerken ya da indirirken de asansörlü sistemler kullanmaktayiz. Insan gücü ile indirilen ve yüklenen esyalarinizin zarar görme riski çok daha büyükken bu sistemler sayesinde tüm riskleri ortadan kaldiriyoruz. Özellikle de apartman merdivenlerinden esya tasima derdine son veriyoruz

Bizler Mersin evden eve nakliyat firmasi olarak biliniyor olsa da aslinda tüm ülkeye etkin bir sekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Özellikle isyeri tasimaciliginda en güvenilir firmalardan biriyiz. Çünkü nakliye sigortasi ürünleri kullaniyor ve esyalarinizin zarar görme tehlikesini de üstleniyoruz. Eger esyalariniz nakliye sirasinda kirilir, kaybolur ya da çizilir ise tarafiniza poliçede belirtilen tutar kadar ödeme sagliyoruz.Sizler de Istanbul evden eve nakliyat firmamizdan profesyonel bir tasinma hizmeti almak isterseniz hemen arayin. Monte ve yerlestirme gibi hizmetleri de kapsayan, uygun rakamli hizmetlerimiz ile tanisin. Ayrica hizmet öncesinde tarafiniza eksper de yönlendiriyor ve ödeyeceginiz rakami önceden tarafiniza iletiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.