Milas Nakliyat

Öncelikle personel güvenligi ardindan çevre güvenligini sagladiktan sonra faaliyetlerimize baslamaktayiz. Muğla Evden eve nakliye çalismalarini isyerlerinin nakliyesinde ve ev esyasi tasima sektöründe genellikle güvenlik ve emniyet tedbirlerini aldiktan sonra faaliyet takvimini olusturmaktayiz. Faaliyet takvimi çerçevesinde ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunarken dahi ev içinde, ev disinda kamyon ve asansör üzerindeki bütün faaliyetler genellikle emniyet ve kaza önleme talimatlari esasina göre uygulanmaktadir. Nakliyat firmasi kapsaminda gerçeklestirmis oldugumuz bu talimatlar dogrultusunda bütün personelimiz sorumluluk sahibi ve isinin ehemmiyetini kavramis kisilerden olusmaktadir. Is ve isçi güvenligi konusunda gerçeklestirmis oldugumuz faaliyetler ISG ve OSGB kapsaminda detayli olarak ele alinmaktadir. Nakliye hizmetlerinde esyalari sigortalama faaliyetinde uygulamis oldugumuz titizligi personel ferdi kaza sigortasi uygulama kapsaminda da ayni titizligi göstermekteyiz.
 
Esyalarin paketleme asamasinda özellikle paketleme elemanlarinin kesici aletleri kullanmasi konusunda, tasiyici elemanlarin agir cisimleri kaldirma asamasinda güvenlik maksimum seviyede uygulanmaktadir. Muğla şehirlerarası nakliyat firmasi olarak esya asansörü kullanim alaninda özellikle sertifika sahibi operatörler kullanilarak güvenlik agirlikli olarak ele alinmaktadir. Esya asansörlerin sepetlerine yerlestirilen esyalarin çevre güvenligini saglamasi asamasinda kenar bariyerleri emniyetli bir sekilde kullanilmaktadir. Esyalarin araç içerisine yerlestirilmesi asamasinda çit personel kullanilarak hiçbir zaman tek kisiyle esyalar kaldirilmamakta ve istifleme islemine tabi tutulmaktadir. Esyalar araç içerisine yerlestirilirken özel bölmelere yerlestirmek de özel sabitleme kancalari üzerinden siki bir sekilde baglanarak sarsinti önleyici tedbirler alinmaktadir.
 
Esyalar paketleme, tasima ve istifleme faaliyeti sonrasinda müsteri gözetiminde araç kasalari mühürlenmek de ve mühür numaralari Muğla asansörlü nakliyat sözlesmesi maddelerine eklenmektedir. Yol güzergahi kullanim esaslarina en uygun seçenekler müsterilere sunulmakta hemfikir olduktan sonra araç takip sistemi çalistirilarak güzergahin kullanilip kullanilmadigi takip edilmektedir. Yolda olusabilecek her türlü kaza ve olumsuz sartlar göz önünde bulundurularak sigortalama faaliyetleri yapilmaktadir. Özellikle hirsizlik olayina ve gasp olayina karsi alinacak tedbirler çerçevesinde sigortalama faaliyetleri bu kapsamda da teminat altina alinmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir