Kazım Durmuş Nakliyat

Tasinmak herkes için bir iskence gibidir. Aslinda böyle düsünülüyor olmasinin nedeni, tasinma esnasinda yasanan zorluklardir. Günler öncesinden baslayan paketleme çilesi, merdivenlerden sirtta ya da elde indirilen onlarca esya ve bu esyalarin çikardigi rahatsiz edici sesler, esyalarin birbiri üstünde balik istifi seklinde tasinmasi ve en önemlisi de kirilan, kaybolan zarar gören esyalar. Ancak bizler Rize şehirlerarası nakliyat firmasi olarak tüm bu istenmeyen durumlara sünger çekiyoruz. Nasil mi? Elbette alaninda uzman çalisanlarimiz ve son teknoloji cihazlarimiz, kapsamli araçlarimiz ile.

Öncelikle paketlemeyi sizler degil, Rize asansörlü lojistik bu is için özel olarak egitim verdigimiz ekiplerimiz yapiyor. Evinizdeki ya da isyerinizdeki tüm esyalar büyük bir özenle, ayri ayri paketleniyor. Üstelik günler öncesinden de degil. Tasinma baslamadan birkaç saat önce. Böylelikle tasinacaginiz güne kadar tüm esyalarinizi kullanabiliyorsunuz. Ayrica hangi esyanin hangi kutuda oldugunu düsünmenize de gerek bulunmuyor. Çünkü bizler tasidigimiz esyalarinizi yeniden paketlerinden çikariyor ve yerlestiriyoruz.

Esyalarinizi araçlara yüklerken insan gücü kullanmiyoruz. Dolayisiyla esyalarinizin zarar görme olasiligi da bulunmuyor. Çünkü asansörlü sistemlerimiz var ve bu sistemler sayesinde, hem daha kisa sürede, hem de çok daha sorunsuz ve sessiz bir sekilde esyalarinizi araçlarimiza yüklüyoruz. Merkez  evden eve nakliyat firmasi olarak daima profesyonellige önem vermekteyiz. Bu kapsamda gelistirdigimiz araçlarimiz da kapali ve yüksek kasa. Dolayisiyla esyalariniz, üst üste degil, yan yana seyahat ediyor.Ücret konusunda da içiniz rahat edebilir. Çünkü her zaman en ekonomik rakamlarin firmamizda oldugunu iddia ediyoruz. Üstelik Rize evden eve nakliyat firmasi olarak uzman bir montaj ekibine de sahibiz. Yani monte edilmesi gereken parçali ve beyaz esyalarinizi ücretsiz olarak montajliyoruz. Hemen arayin ve sizler de bu deneyimin farkini yasayin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir