Sahil Kamyonet Durağı

Sehir içi ve sehir disi tasimacilik alaninda hizmet veren firmamiz, Rize asansörlü taşımacılık ve çevresinin en sik tercih edilen sirketlerinden biri. Çünkü bizler müsterilerimize öncelikle güven veriyoruz. Sigortali tasimacilik poliçesi düzenliyor olmamiz da verdigimiz bu güvencenin bir göstergesi. Artik nakliye esnasinda zarar gören esyalariniz için hak talep edebiliyorsunuz.  firmasi olarak, sizin için en iyi sigorta firmalari ile isbirligi içindeyiz.

Esyalari paketlemek, uzun bir süreç gerektiren islemlerdendir. Rize şehirlerarası nakliyat Hatta esyalarin bir kismi haftalar öncesinden paketlenir, çogu zaman hangi kutularda oldugu unutulur ve kullanilamaz. Oysa bizler tasinma gününe kadar esyalarinizi kullanabilmenizi sagliyoruz. Çünkü tasinmanin gerçeklesecegi gün kendimiz paketleme yapiyoruz. Kisa sürede paketledigimiz esyalarinizi, sistematik bir sekilde gruplandiriyoruz ki karisiklik ya da kaybolma gibi durumlar söz konusu olmasin. Üstelik paketlemeyi yaptigimiz gibi, tasidigimiz noktada yeniden açiyor ve esyalarinizi dilediginiz yere yerlestiriyoruz. Böylelikle ortada ne paketlerin olusturdugu bir yigin kaliyor, nede yerlestirilmesi bekleyen onlarca esya.

Tasinmak artik tahmininizden çok daha kisa. Çünkü Rize evden eve nakliyat firmasi olarak asansörlü tasima teçhizatlariniz kullaniyoruz. Yani bu sistemler bizlere, insan gücüne olan ihtiyaci makinalar ile gidermemize imkân taniyor. Artik esyalariniz tek tek ustalar ile degil, toplu bir sekilde bu sistemler ile tasiniyor. Böylece kisa sürede, üstelik çok daha güvenli bir sekilde esyalarinizin tamami yüklenmis oluyor.Eger profesyonel bir nakliye hizmeti almak isterseniz karsiniza fais rakamlar çikaran firmalar ile karsilasabilirsiniz. Ancak bizler Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak her zaman müsteri odakliyiz. Bu sebeple de tek bir nakliye ücreti ile sizlere farkli hizmetler de sunmaktayiz. Örnegin demonte – monte hizmeti de bunlardan biridir. Sizler de hemen arayin ve ücretsiz olarak yönlendirecegimiz eksperlerimiz fiyat teklifinde bulunsun. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir