Görkem Evden Eve Nakliyat

Eger tasinacaksaniz ve iyi bir nakliye firmasi ariyorsaniz su özelliklere bakmanizda fayda bulunuyor;

– Firma kaç yildir sektörde yer aliyor,

– Firmanin güvenilirligi ve tercih edilme orani,

– Firmanin sigortali tasimacilik sözlesmesi kullanip kullanmadigi,

– Firmanin araç sayisi ve özellikleri,

– Firmanin çalisan kadrosu ve ustaligi,

– Firmanin uyguladigi fiyat prensibi,

– Firmanin her zaman ulasilabilir olup olmadigi,

– Firmanin nakliye teknolojilerinden ne kadar yararlanip yararlanmadigi,

– Firmanin müsteri memnuniyetine verdigi önem,

Bu özelliklere önem vermeniz, hem daha güvenli, hem de daha konforlu bir hizmet almanizi saglayacaktir. Sakarya lojistilk firmasi olarak bizler, tüm bu özelliklerin yaninda, paketleme hizmeti de veriyoruz. Yani esyalarinizi tek tek en saglam ambalajlar ile paketliyor, sonrasinda araçlara yüklüyoruz. Ayni sekilde araçlardan indirdikten sonra da paketlerinden çikarip yerlestiriyoruz. Yani sizler gün içinde, isinizde gücünüzdeyken, farkinda dahi olmadan tasinmis oluyorsunuz.

Sakarya evden eve nakliyat olarak, sehir içi ve sehir disi tasimacilikta sik tercih ediliyoruz. Müsterilerimize vermis oldugumuz güvenin altinda, tasimacilik sözlesmelerini kullaniyor olmamiz da yatmakta. Bu sözlesme kapsaminda, zarar görmesinden endiselendiginiz esyalariniza teminat belirliyoruz. Eger bu esyalariniz söz konusu zararlar ile karsi karsiya kalir ise, tarafiniza teminat bedeli kadar ödeme sagliyoruz. Bu sayede esyalarinizin zarar görmesinden kaynakli içine gireceginiz zarar riski ortadan kaldirilmis oluyor.

Sizler için vermis oldugumuz diger bir hizmet de ücretsiz eksper destegidir. Bu hizmet sayesinde, tasinma gerçeklesmeden de ödeyeceginiz rakami önceden ögrenebilirsiniz. Bu sayede beklediginizden çok daha yüksek, fais fiyatlar ile karsilasmamis olursunuz. Sakarya asansörlü nakliyat firmasi olarak 7 gün, 24 saat hizmet veren bir destek ekibine de sahibiz. Dilerseniz hemen arayabilir ve eksper kaydinizi olusturabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir