Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Yılmaz Şehirlerarası Yük Nakliyat Şirketi

Sancaktepe profesyonel nakliyat ne kadar profesyonel hizmet verirse müsteri memnuniyeti de o kadar garantidir. Tabi profesyonel olmak için sektördeki degisim ve yenilikleri de yakindan takip etmek gerekir. Bundan 10 yil öncesine gittigimizde tasinma insanlar için gerçekten endise verici bir durumdu. Kirilan esyalar, sorumlulugu üzerine almayan nakliye firmalari ve zahmetli bir tasinma süreci gerçekten insanlar için bir kâbustu. Oysaki simdilerde büyümek ve kazanmak isteyen firmalar tasima konusunda gelen konfor beklentilerine fazlasi ile cevap verebilmek için bir tatli bir yaris halindeler. Hizmette çesitlilik de müsterinin geri çevrilmemesi adina son derece önemlidir.

Örnegin bir firma yalnizca sehir içi taleplere cevap verebiliyor ve bu konuda da yeterli araç sayisi olmadigindan dolayi müsteriye çok ileri tarihlere gün veriyorsa bu firma bastan kaybetmis demektir. Bu yüzden her alanda nakliyat hizmeti, genis araç filosu ve yeterli personel Sancaktepe nakliyat firmalari için profesyonelligin simgesidir diyebiliriz.Depolama, sehir içi tasima, sehirler arasi tasima ve asansörlü tasima hizmetleri de sik sik gelen talepler arasindadir. Sancaktepe asansörlü lojistik bu konuda eksik olursa müsteri basta firmalara kayacaktir.

Garantili ve sigortali tasima son Sancaktepe asansörlü e-nakliyat yillarda müsteriye güven vermek için tüm firmalar tarafindan benimsenen bir çalisma prensibidir. Bu sorumlulugu üzerine almayan firmanin tercih edilmesi söz konusu bile degildir. Yeni adreste esyalarin tasima islemi ve montaji tamamlandiktan sonra müsteri esyalari ile ilgili tüm incelemeleri yapmalidir. Bir eksik veya hasar varsa bunu aninda göstermelidir. Firma bu sorumlulugu aldigi için telafisini de yapmakla yükümlüdür. Bu sorumluluk tabi ki firmanin paketleme, ambalajlama ve tasima sürecinde daha dikkatli ve titiz çalismasinda etkili rol oynamaktadir. Planli ve sorunsuz bir tasima hizmeti için bizimle 7/24 iletisime geçebilirsiniz.


Yorum Gönder
Emre D.
30 Aralık 2018 Pazar

5 ayri firmadan almis oldugum teklifler içinde fiyat olarak en uygun teklifi Süleyman nakliyat firmasi yapti.Yapilan isler hakkinda bir çok olumlu geri dönüs olmus.Tasima günü anlastigimiz gün ve saatte kapi önünde hazir bekleyen personeller ve büyük bir araç vardi.Esyalarimiz tek tek sarilip paketlendi tüm tasima islemi istedigimiz kriterlerde gerçeklesti diyebilirim.Buradan emek veren tüm personellere sizlerin nezhinde bir kez daha tesekkür eder.Hayirli isler dilerim gönül rahatligiyla arayabileceginiz bir firma.

Ömer
3 Mayıs 2020 Pazar

Ev sahibiyle tartıştığım için acil bir şekilde evini boşaltmam gerektiğini söyledi.İstanbul evden eve nakliyat firmalarına baktım webten. Anadolu Yakası evden eve nakliyat firmaları arasında Yılmaz Nakliyat dikkatimi çekti.Aradım firmaya durumu anlattım sağ olsunlar bana çok yardımcı oldular.Bir gün sonra gelebileceklerini söylediler.Sabah söz verdikleri saatte kapının önünde oldular.Eşyalarıma zarar vermeden hızlı bir şekilde paketleme işlemini yaptılar. Güvenilir ve dakik Sancaktepe evden eve nakliyat personellerine çok teşekkür ederim.