Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Alternatif Tasima


Tasimacilik sektöründe birçok farkli tasimacilik alanlari bulunur. Ev tasimaciligindan tutun ki ofis tasimaciligi, hatta villa tasimaciligi ve daha nice tasimacilik alanlari bulunur. Buradan bahsedecegimiz ise villa tasimaciligidir. Istanbul Villa tasimaciligi gerçekten çok zordur. Istanbul biliyorsunuz ki, özellikle denize yakin yerlerde villalar ve yalilarla doludur. Villa tasimak, bir ev tasimak gibi degil mi diye soracak olursaniz, hayir degil.

 

Villa tasimaciliginda o kadar dikkat etmeniz gerekiyor ki, esyalardan tutun da her seye çok dikkat etmeniz lazim. Sadece esyalar degil, mobilyalari bile özenle tasimaniz gerekir. Istanbul gibi bir yerde elbette her firma villa tasimaciligina bakmiyor, çünkü villa ve yali gibi yerlerin tasinmasi için özel malzemeler ve tasinma teknikleri gerektiriyor, bu sebeple villalar ve yalilar ancak, villa ve yali tasimaciligina bakan nakliyat firmalari tarafindan yapilmaktadir. Villalarda biliyorsunuz ki görsel ve süs esyalari çok fazla olur. Bu yüzden bu tür esyalarin paketlenmesi ve tasinmasinda dikkat etmek gerekiyor. Tavanda asili olan isiklar genelde samdan ve göz kamastirici avizelerdir. Bu tür esyalarin tasinmasi için, normalden de fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Istanbul villa tasimaciligi çok özenle yapilmasi gerekiyor.

 

Mobilyalar islemeli ve süslüdür. Bu tür mobilyalarin dikkatli bir seklide paketlenip dikkatlice tasinmalari gerekiyor. Normal mobilyalar olabilir, fakat süslü ve islemeli oldugu zaman, bir yere çarptiginda aninda süsler veya islemeler düsebilir ya da dökülebilir. Bu tür sorunlarin olmamasi gerekiyor. Istanbul villa tasimaciligi öyle sanildigi kadar kolay veya normal bir ev tasimaciligi gibi degildir. Özenle ve titizlikle yapilmasi gerekiyor ve bu hizmeti basta da belirttigimiz üzere, bütün nakliyat firmalari yapmamaktadir. Istanbul’da da villa ve yali tipi konutlarin nakliye hizmetini veren birkaç tane firma bulunmaktadir. Bu islerin dogru firma ile yapilmasi çok önemlidir. 

Yorum Gönder