Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Sivas Lojistik Nakliyat

 Hiçbir zaman sorumluluk almaktan kaçmayan Sivas lojistik evden eve nakliyat firmasi olarak ev, is yeri sahiplerini tasima esnasinda bütün sorumlulugu firma olarak üzerimize almaktayiz. Genellikle tasinma alaninda ortaya çikabilecek olumsuz durumlar isyeri ve ev sahiplerinin sorumlulugunda gözükmesine ragmen tamamen firma olarak bu yükü gögüslemekteyiz. Sessiz ve emniyeti çalisma ortamini sagladiktan sonra esyalarin paketlenmesi, tasinmasi, yüklenmesi ve bosaltilmasi faaliyetlerini yapiyoruz. Bütün bunlari gerçeklestirirken ev sahiplerini, is yerlerini sorumluluktan kurtarma faaliyetlerini gerçeklestirerek yapmaktayiz.

Öncelikle teslim aldiginiz esyalari tamamen Sivas ofis taşımacılık firmamizin sorumlulugunda oldugunu kabul ederek kendi esyamiz gibi tasimaktayiz. Paketleme sirasinda bütün esyalarin maksimum koruma saglayabilmesi için hiçbir masraftan kaçinmadan paketleme malzemesi kullanmaktayiz.Detayli çalismalari sorumluluk sahibi personel ile yaparak esyalarin en güvenli sekilde transferini saglamayi amaçlamaktadir. Bu amaç dogrultusunda özellikle mutfak esyalarinin ve süs esyalarinin bayan paketleme elemanlari tarafindan paketlenmesi gösterdigimiz hassasiyeti açik bir sekilde ortaya çikarmaktadir. Özellikle ev sahiplerinin bayanlara ait özel esyalarini tamamen erkeklerden arindirilmis bir paketleme islemine tabi tutmaktayiz. Bayan paketleme elemanlari özellikle yatak odasi bölümünde gerçeklestirecek paketleme islemlerini titizlikle yapmaktadir. Sorumluluk sahibi oldugumuzu açik bir sekilde gösterdigimiz evden eve nakliye çalismalarinda her zaman müsterilerimizin fikirlerinin ön planda tutulmasi gerektigini asla unutmuyoruz. Dünya standartlarini en kisa sürede yakalamis ve kuruldugumuz günden bu yana misyonumuz ve kalite politikamiz çerçevesinde çalismaktayiz.

Avrupa standartlarinda yapmis oldugumuz esya paketleme Sivas ambalajlı nakliyat ve esya tasima faaliyetlerini asansörlü esya tasima faaliyetleri ile entegre ederek sessizlik ve güvenligi bir arada yürütmekteyiz. Özellikle personel güvenliginin evden eve nakliye çalismalarinda ön planda tutan bir firmayiz. Personel güvenligini sagladiktan sonra ev sahibi, isyerleri sahiplerinin tamamen emniyet ve kaza önleme tedbirleri kapsaminda sorumluluktan kurtarma çalismasinda gerçeklestirmekteyiz. Sorumluluktan kurtulma faaliyetlerini gerçeklestirdigimiz en büyük ev ve is yerleri içerisinde gerçeklestirilen olaylar zincirinden olusmaktadir. Burada gerçeklesecek tüm faaliyetler tamamen firmamizin sorumlulugunda olup nakliye sözlesmesi kapsaminda bu maddeyi özellikle belirtmekteyiz.

Yorum Gönder