Net Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmalari, benimsemis oldugu güler yüzlü hizmet anlayisi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Birçok nakliyat firmalari bir kamyon edinip etrafindan topladigi elemanlar ile nakliyat isi yapmaya çalisir. Müsterileri ile telefonda anlasip verdikleri sözleri tutmayan, tasinma günü geldiginde tasima sartlarini önemsemeyip birtakim bahaneler ile fark talep eden birçok kurulus bulunmakta. Türkiye’nin her noktasinda böyle firmalara rastlamak mümkündür. Evden eve tasimacilikta bizler için güvenilir olan müsterilerine kaliteli hizmet standartlarinda %100 güven saglayacak olan firmalardir. kalite ve güven ile birlikte kurumsal tasinma hizmeti sunan profesyonel firmalar tercih edilmeli. Ambalajli, sigortali ve çelik kasali nakliyat kamyonlari ile hizmet sunan firmalar öncelikli tercih olmali.Istanbul  Evden Eve Nakliyat FirmalariIstanbul evden eve nakliyat firmasi olarak gerçeklestirdigimiz paketleme ile müsterilerin her zaman memnuniyetini kazanmis bir firmayiz. 1974 yilindan bu yana esyalarini güven ve kalite çerçevesinde nakliyat islemlerini gerçeklestirmekteyiz.

Esyalarinizin her biri sizinde beklentisinde oldugunuz gerekli olan paketleme özeni ile ambalajlamasi gerçeklestirilir. Esyalariniz, baloncuklu kraft kagitlar ile tek tek paketlenmektedir. Cam grubunda yer alan esyalarinizin paketlemesi ile kagitlara sarma islemi gerçeklestirilerek kutulara koyarak gerçeklesir. Ayrica kiyafetleriniz içinde özel dolaplarimiz bulunmakta. Bu sayede esyalariniz oda oda paketleme islemi yapilir ve yine ayni sekilde tasindiktan sonra da oda oda yerlestirme yapilarak teslimati gerçeklesir.Ofis TasimaciligiEvden eve nakliyat hizmeti disinda ofis tasimaciligi islemleri de yürütülmektedir. Böylelikle evden eve tasimacilikta gösterilen hassasiyet, özenli paketleme ve güvenli tasimacilik ofis tasimaciliginda da gerçeklestirilir.

Firmamizin eksperi, sirket ya da holdinge gelerek nakliyat öncesinde talep ederseniz etüt çalismasi gerçeklestirerek tasinma hakkinda bilgilendirme yapabilir. Esyalarinizin paketleme islemi ve montaji sigortali bir sekilde yürütülerek tasinma islemi gerçeklesir. Ayrica tüm mobilya ürünleri de egitimli ustalar araciligi ile yapilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.