Ucuz Evden Eve Nakliyat

Devir teknoloji devri ve her alanda oldugu gibi nakliye alaninda da kendini ve araçlarini gelismelere uyduramayanlar çagin gerisinde kaliyor. Turhal nakliyat olarak ülkemizde ve dünyada tasimacilik alaninda gerçeklesen teknolojik  gelismeleri yakindan takip ediyoruz ve tasimacilik konusunda  müsterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek prensibi ile hareket diyoruz. Tasimacilik sektöründeki en son gelismeleri egitimli ve konusunda uzman personellerimizle yakindan takip ediyor ve firmamizda uyguluyoruz. Bizim amacimiz siradan bir tasima firmasi gibi sadece esya tasimak ve bundan maddi kazanç saglamak degil. Firma olarak isimizi sevgiyle yapiyoruz ve müsteri memnuniyeti öncelikli olarak hareket ediyoruz.

Tüm personelimiz sadece kendi ev ya da ofis tasimasinda sadece kendi alanindaki isi yaptigindan konusunda uzmanlasmistir. Örnegin tasima isini yapan personel ile demonte mobilyalarin sökülüp takilmasi isin yapan personel farklidir. Dolayisiyla tüm personelimiz isinde uzmanlastigindan isini en güzel ve en seri bir sekilde yapabilme kabiliyetine sahiptir. Nakliye için kullandigimiz araçlarimiz son model araçlardir ve hepsi tasimacilik üzerine özel olarak hazirlanmislardir. Özellikle Turhal sehirlerarasi nakliyat için görevlendirdigimiz soförlerin tamami uzun yolda araç kullanma deneyimine sahip sürücülerden olusmaktadir.

Tasima islemi öncesinde sizi ziyaret ederek esyalarinizin bir listesini çikariyor ve esyalarinizin ekspertizini yapiyoruz.  Daha sonra esyalarinizi gerçek degerleri üzerinden sigortaliyoruz. Tasima islemine geçmeden önce özellikle kirilmasi ihtimali yüksek olan esyalarinizi özel ambalajlarimizla güzelce sararak zarar görmesini engelliyoruz. Sonrasinda ise tüm esyalarinizi tek kullanimlik temiz ambalajlama malzemeleriyle sariyoruz ve tasima aracina dikkatlice yerlestirtiyoruz.

Tüm bu tasima hizmetlerimizin yaninda Turhal ev depolama olarak esya depolama konusunda da size cazip çözümler sunuyoruz. Esya depolama için uygun kosullara sahip depolarimizda esyalarinizi sigortali bir sekilde güvenle saklayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.