Kaçmaz Evden Eve Nakliyat

Nakliye dendiginde genellikle esyalarin bir noktadan alinip, araçlara balik istifi yapilarak baska bir noktaya birakilmasi akillara gelir. Üstelik çalisan isçiler esyalari gelisigüzel sekilde, bos bulduklari odalara doldurur. Oysa nakliye artik profesyonellik kapsaminda verilen bir hizmettir. Öyle ki bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak ülkenin öncü nakliye sirketlerinden biriyiz. Çünkü büyük bir titizlikle tasidigimiz esyalarinizi, yerlerine yerlestirip monte ettikten sonra ayriliyoruz.Firmamiz gelistirdigi asansörlü sistemler sayesinde esyalarinizi daha hizli tasiyabiliyor. Evinizde ya da isyerinizde pencere, balkon var ise esyalarinizi buralardan asansörlü sistemler ile çikariyoruz.

Tek seferde pek çok esyanizi araca ayni anda yükleyebiliyoruz. Bu da zamandan kazanmamizi sagliyor. Ayrica, insan gücü ile esya tasimak, hem is güvenligi çerçevesinde, hem de esyalarin güvenligi kapsaminda önerilmeyen bir durumdur. Zaten esyalarin yüzde 80’i, insan gücü ile tasinirken zarar görür. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak asansörlü sistemler kullanarak esyalarinizin sorunsuz ve güvenle tasinmasini sagliyoruz.Yillarin tecrübesi ile her geçen gün daha fazla müsteriye hizmet etmeye devam ediyoruz. Üstelik bu müsterilerimiz arasinda kurumsal firmalar da bulunmakta. Ise baslamadan önce tüm esyalarinizi itinayla paketliyoruz. Bu sayede en küçük riskleri dahi kolayca bertaraf edebiliyoruz. Ayni zamanda sizleri de paketleme derdinden kurtarmis oluyoruz.

Bilgisayarlariniz, mobilyalariniz ve kirilgan esyalariniz özel olarak gelistirilen ambalajlara sariliyor ve sonrasinda araçlara tasiniyor.Esyalariniz için artik endiselenmenize gerek bulunmuyor. Çünkü Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak sigortali tasimacilik faaliyetlerine de öncülük ediyoruz. Degerli esyalarini artik hem firmamiz, hem de anlasmali oldugumuz sigorta sirketimiz güvencesi altinda. Sizler de güvenli ve alaninda uzman bir firmadan nakliye hizmeti almak isterseniz hemen arayin. Ücretsiz eksperlerimizi tarafiniza yönlendirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.