Özge Nakliyat

Nakliyat ve tasimacilik alaninda en iyi fiyat uygulayan evden eve nakliyat firmamiz müsterilerinin cebini düsünerek tarife uygulamasi yapmaktadir. Standart uygulamalarin disinda uyguladigimiz indirimler sigortali esya tasimacilik konusunda verdigimiz teminatlar ve ödemeniz gereken primler mantikli bir sekilde hazirlanmaktadir.

Ev esyasi tasimaciligi konusunda evden eve nakliyat hizmetlerini kaliteli sekilde yapmanin yaninda fiyat uygulamasi ile prestij kazanmis ve hazirladigi konsept sayesinde müsterilerimizi memnun eden bir çalisma sergilemeyi hedefliyoruz. Bu hedefe dogru her gün bir adim daha yaklasirken dünya teknolojilerini ve gelisen lojistik altyapisini yakindan takip etmekteyiz. Yönetim kadrosu içerisinde yer alan arastirmaci personelimiz ARGE çalismalarini hizli bir sekilde gerçeklestirerek evden eve nakliyat konusunda yapilmasi gereken her türlü ayrintiyi detayli bir sekilde ele almaktadir.Çalismalarimiza en çok agirlik verdigimiz evden eve nakliyat çalismalari içerisinde yer alan ev esyasi tasima konusunda her türlü konuyu kolaylastirmak için gerekli arastirmalar yapilmaktadir.

Müsterilerimizin tasinma konusunda bilmedikleri konulari danismanlik hizmeti vererek gerekli bilgilendirme yapilmaktadir. Bilinçli esya sahibi ortaya çikarmanin yaninda bilinçli tasiyici personel yetistirme konusunda da firmamiz önce kurulus olarak rakip firmalara örnek olmaktadir. Örnek davranislarimizin yaninda asansörlü esya tasima konusunda da lider firma olmaktayiz. Liderligimizi asansör kiralayarak diger firmalara destek vermek suretiyle gösteriyoruz. Lojistik alt yapimizda sürekli gelen  genç ve tecrübeli ekibimizin arastirmaci ruhu müsteri memnuniyetini hizli bir sekilde ortaya çikarmaktadir.Ekip çalismasini yillardir önemsedigimiz için ekip ruhunu kaybetmeyen profesyonel elemanlarla evden eve nakliyat çalismalari yapiyoruz. Özel egitimli personellerimiz, egitici egitimi konusunda profesyonel çalismalar gerçeklestiriyoruz. Bunlarin en basinda teknik personelin sürekli kurslara gönderilerek teknolojiyi yakindan takip etmesi, bunlarin bir göstergesidir. Sürekli uzmanlasan ve profesyonel çalismalar ortaya çikaran kadromuz en alt kadrodan yönetim kadrosuna kadar bilinçli kisilerden olusmaktadir. Avrupa standartlarinda evden eve nakliyat hizmetlerini yürütürken esya depolama konusunda da profesyonel çalismalar gerçeklestiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.