Yk Nakliyat

Tasinma sürecini zahmetsiz bir sekilde geçirmek isteyen kisiler için Merkez ev tasima isini sorun olmaktan çikariyoruz. Verdigimiz hizmetin kalitesi simdiye kadar müsterilerimizi memnun etmistir. Bu bizim için en iyi referanslar arasinda yer alir. Her zaman yenilikçi yaklasim ve çözümlerle isimizi yapiyoruz. Sektörümüzdeki etkinlik ve fuarlara katilim gösterip en yeni teknoloji cihazlari bünyemize dahil ediyoruz. Böylece çok daha kisa sürede ve pratik olarak isimizi bitirmis oluyoruz. Güvenligin öneminin farkinda olarak esyalari so derece dikkat ve hassasiyet içinde tasiyoruz. Web sitemizde yaptigimiz islerin detaylari bilgi görselleri ile birlikte incelemeniz için bulunuyor. Her seye zorlanmadan adres üzerinden ulasilabilir.

Merkez Evden eve nakliyat sürecinde küçük ve hassas olan esyalarinizi hijyenik naylon posetler ile sarip, saglam kolilere düzenli bir sekilde yerlestiriyoruz. Böylece hem derli toplu olup kolay bir sekilde araçlara tasiniyorlar. Ekibimiz farkli noktalarda görev alip dogru sekilde organize olduklari için çok hizli bir nakliye süreci geçirilmis oluyor. Büyük olan parçalarin tasinmasini kolaylastiran asansör sistemi evin balkonuna ya da farkli uygun noktasina kurulup dengeli bir sekilde yerlestirilerek zahmet çekilmeden tasiniyor. Güler yüzlü ve anlayisli olan personelimize her türlü ekstra isteklerinizi bildirebilirsiniz. Bu durumu o an olan çalisma ortamina dahil ederek hareket ederler.

Mobilyalarin tasinmasi da Merkez evden eve nakliye sürecinin hassas olan taraflari arasinda yer aliyor. Dolap ve buna benzer esyalarin sökülme isini yapan montaj ekibimiz dikkatli bir sekilde isini yaptigi için saglikli bir sekilde mobilyalar kullanilmaya devam edilir.  Monte yerlerinde zedelenme ya da buna benzer durumlarin olusmasina kesinlikle firsat verilmez. Ücretlendirmelerimiz çok uygun oldugu için bütçeleri hiç bir sekilde zorlamaz. Ödemeler kredi karti ve nakit olarak yapilabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.