Bali Nakliyat Yalova

Evinizi, isyerinizi, ofisinizi ya da muayenehanenizi tasimak istediginizde yapacaginiz ilk is paketlemeye koyulmak olur. Genellikle de bunun için siradan malzemeler kullanilir. Ancak bizler Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak, paketleme konusunda oldukça hassasiz. Hatta bu evreyi bizzat profesyonel ekibimiz ile birlikte üstleniyor ve sizlerin yorulmasina asla müsaade etmiyoruz. Sizler son güne kadar bu esyalarinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Çünkü alaninda uzman ekiplerimiz son gün gelirler ve birkaç saat içinde tüm esyalarinizi paketlerler. Üstelik yirtilmaz, balonlu ve dayanikli ambalajlar ile.

Firma olarak sizlere ücretsiz eksper destegi de veriyoruz. Bunun sebebi, önceden fiyat karsilastirma imkaniniz olsun diyedir. Karsilastirmanin ardindan eksperlerimizin sizlere sundugu fiyatin en uygunu oldugunu da görebilirsiniz. Üstelik verdigimiz hizmetler kesinlikle siradan degil, Avrupa standartlari kapsaminda kabul görmüs hizmetlerdir. Örnegin araçlarimizin tamami kapali kasadir ve bu sayede kis aylarinda dahi tasinmaniza imkân taniriz. Ayrica yüksek ve genistir. Yani esyalariniz birbiri üstüne istiflenmez, tek düzen ve yan yana seyahat eder.

Elbette alinan önlemleri yetersiz bulabilir ve tüm olasiliklari degerlendirebilirsiniz. Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak buna da bir çözümümüz bulunuyor. Sizler için nakliye sigortalari düzenliyor ve hem evlerinizdeki, hem de isyerlerinizdeki esyalarinizi sigortaliyoruz. Eger araç kazasi, eleman hatasi ya da plansiz farkli bir aksilik söz konusu olur ve esyalariniz bizim güvencemiz altindayken hasar görür ise tarafiniza ödeme yapiyoruz.

Nakliye alaninda en son gelistirilen teknolojik cihaz asansörlü tasima sistemleri ve Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak bizler bu sistemleri aktif olarak kullaniyoruz. Esyalariniz bu sistemlere yüklendikten sonra direkt araçlara indiriliyor ya da araçlardan mekanlariniza çikariliyor. Kisacasi merdivenden esya tasima devri son buluyor. Ayrica sizler için günün her saati hizmet veren bir de müsteri destek ekibine sahibiz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.