Alp Nakliye ve Tasimacilik

Yenibir ev heyecani tatli bir sekilde yasarken tasinma sürecinizin kabusa dönmesini istemiyorsaniz en dogru tercih olan Sorgun evden eve nakliye firmamizdan bu konuda destek almaniz size büyük rahatlik saglayacaktir. Dikkatli ve özenli bir sekilde islerini yapan persnelimiz özel istek ve talepleri de dikkate alarak müsterilerimizin memnuniyetini garanti altina aliyorlar. Sizinle aramizda yapacagimiz sözlesmede her zaman müsterilerimizin menfaatlerini koruyan maddeler yer alir. Tüm esyalariniz sigortali bir sekilde istediginiz adrese saglam bir sekilde tasinir. Özellikle kirilacak olan hassas esyalarin tasinmasinda saglam ve muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sarilarak saglam kolilere yerlestirme yapiyoruz. Böylece olumsuz ve can sikan olaylar ile karsilasmamiz oluyoruz.

Büyük ve tasinmasi zahmetli olan esyalar için evin en müsait olan kismina kurdugumuz asansör sistemi ile bu durumun üstesinden rahat bir sekilde geliyoruz. Asansöre esyalar yine paketleme malzemeleri ile sarilarak yerlestirilip, tasiniyor. Böylece çizilme, ezilme ya da kirlenme gibi olaylar ile karsilasmamis oluyoruz. Sorgun Ev tasima sürecini rahat geçirmek isteyen ama kafasi karisik olan kisiler için de web sitemizde yer alan fotograf ve görseller bu anlamda yardim saglayacaktir. Istege bagli olarak da iletisim numaralarindan müsteri hizmetlerine baglanarak kafanizdaki soru isaretlerine cevap bulabilirsiniz.

Sorgun Evden eve nakliyat ile ilgiliher türlü yenilik ve son teknolojiyi yakindan takip ederek isimizi daha iyi ve kaliteli bir sekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.fiyatlarimiz da her bütçeye uyacak sekilde düzenlenmistir. Piyasadaki sartlara göre son derece uygundur. Farkli ödeme seçenekleriyle de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Mobilyalarin montajini yapan ayri bir ekibimiz de istek ve talep dogrultusunda devreye girerek esyalarinizi ilk günkü konforunda kullanmanizi saglarlar. Esyalar çok dikkatli tasinmasina ragmen olasi yasanacak bir olumsuzlukta en iyi telafi ve çözüm önerilerini size sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.