Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Öz Aytürk Evden Eve Taşıma

Sehirler arasi nakliyat en zor ve müsterilerin en fazla endise ettigi tasima türüdür. Dogru araç seçiminden esyalarin güvenli bir sekilde tasinmasina kadar planli ve profesyonel çalisilmasi gereken bir alan diyebiliriz. Öncelikle gidilecek uzun yol güzergâhinin iyi hesaplanmasi gerekir. sehirler arasi tasimada hava durumunu takip etmekte önemlidir. Esyalarin kar, yagmur gibi dis etkilerden zarar görmemesi için aracin kesinlikle tam donanimli olmasi gerekir. Zorlu yollar araçlarin zorlanmasina neden olabilir. Tümsekler, çamur, tas yollar gibi agir yol sartlarina karsi kullanilan araçlarin saglam ve son teknoloji araçlar olmasi gerekir. Böylece sehirler arasi nakliyat hizmetleri müsteri memnuniyeti ile sonuçlanacaktir.  Zeytinburnu Şehirler Arası nakliye hizmetlerinde zaman kavrami da firmalarin en önem vermesi gereken unsurlarin basinda yer aliyor. Uzun bir yolculuk sonunda ayni gün içerisinde esyalarin yeni adresine sag salim ulastirilmasi profesyonel bir çalismanin sonucudur.

Kaliteli hizmet her zaman tasimada da müsteri memnuniyetini saglayacak ve yeni müsteri kitlelerine kapi aralayacaktir. Masraftan kismak ve ticari kaygilarla hizmette eksiklikler müsteri tarafindan asla kabul edilemeyecek bir durumdur. Bu yüzden firmalar öncelikle kalite üzerinde durmalidir.  hizmetlerinde de depolama, ofis tasimaciligi, fuar ve evden eve nakliyat hizmetleri tek bir firma tarafindan ayni profesyonellikte yapilmaktadir. Örnegin gidilecek yeni adreste sokagin çok dar veya bina girislerinin bazi esyalari tasimaya elverisli olmadigini görürsünüz. Teknolojik donanimli nakliye araçlarinda bu tür sorunlari çözecek donanimlarinda bulunmasi gerekir. Asansörlü tasima ekipmanlarinin sehir içi tasimada oldugu gibi sehirler arasi tasimada da araçlarda bulundurulmasi gerekir. Paketleme, ambalajlama ve araç içi istifleme islemleri de yine daha titiz bir sekilde uzun yolda karsilasilabilecek engellere dayanikli ve profesyonel olarak yapilmasi gerekir. 

Yorum Gönder
Arzu.A
3 Mayıs 2020 Pazar

eşimin işinden dolayı başka şehre taşınmak zorunda kaldık. İlk defa başka şehir taşınıyorduk güvenilik konusunda çok endişeliydim. Yollardan ve eşyalarım konusunda. taşınmadan bir kaç gün önce kaç saatte varır diye ayrıca hızlı süratta giderse eşyalara zarar verilir mi diye düşünceler düşünüyordum. Wep sayfasında aramalardan İstanbul evden eve nakliyat sayfasından Avrupa Yakası Zeytinburnu evden eve nakliyat firmalar arasında bulduğum Öz Aytürk nakliyat firmasını kampanyasından dolayı tercih ettim. Kısa sürede yetişmesi ve eşyaların sağlam ve düzenli bir şekilde yerleştirmesi konusunda çok iyi bir firma olduklarını söyliyebilirim. Ayrıca hem güvenilik hem de fiyat konusunda uygun bir firmadır.