Uğur Nakliyat Hizmette Son Durak

Ataşehir Evden eve nakliye için arastirma yapan kisilerin en önemsedigi sey güvenliktir. Özellikle çalinma ve kaybolma ile karsi karsiya kalan kisiler için durum daha da farkli bir boyuttadir. Bunun için firmamiz her türlü önlemi alarak yillardir bu alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Her zamanyenilikten ve teknolojiden yana hareket edip isimizi çok daha pratik bir sekilde yapiyoruz. Müsterilerimizin memnuniyetini önemseyerek onlarin istek ve önerilerini dikkate alip tasinma isine dahil etmekteyiz. Ilk olarak bize basvuru yapip hizmet almak isteyen kisilerin evlerini kesif amaçli ziyaret ederek esyalarinin azlik çokluk derecesini belirliyoruz. Böylece araç çapi ve personel adeti temini sagliyoruz. Fiyatlarimizi da bu sekilde belirledigimiz için bütçeler asla zorlanmiyor.

Hizmet asamalarini yaparken herkese görev dagilimi yapip Atasehir evden eve nakliyat sürecinin hizli islemesini sagliyoruz. Özellikle küçük olan mutfak esyalarini hijyenik muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sararak saglam olan kolilere nizami bir sekilde yerlestiriyoruz. Böylece araçlara tasima isi daha kolay bir sekilde yapiliyor. İstanbul şehirlerarası nakliyat Hem büyük hem de elektronik olan beyaz esyalarin tasinmasi için de yne ayni elektronik olan asansör sistemini kullaniyoruz. Evin dis cephesinin uygun olan bölümüne sabitlenen aparat zeminine esyalar dengeli bir sekilde yerlestiriliyor. Böylece insan gücü ya da farkli sekillerde zorluk çekmeden araçlara agir olan esyalar pratik bir sekilde tasinmaktadir. Araç içinde olan görevli esya ve kolileri dengeli bir sekilde yerlestirdigi için yolda sarsintiya bagli olarak olumsuz devrilme gibi olaylar asla yasanmaz.

Ataşehir ofis depolama sirasinda isçilik isteyen mobilya montaji için bu alanda uzman olan bir ekibimiz bulunuyor. Dolap ve diger farkli mobilyalarin monte yerlerini zarar vermeden birbirinden ayirip, yine ayni özen içinde birbirine monte edip kullanilacak hale getiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.