Bayram Şehirlerarası Taşımacılık

Zaman degisiyor zamanla birlikte dünyada degisiyor. Bu degisime ayak uyduramayan ne olursa olsun mutlaka ama mutlaka kaybediyor. Tasimacilik sektöründe faaliyet göstermekte olan ve bunun farkina varmis bir firma olarak bizde firmamizi zamanin gereklerine uygun olarak devam ettiriyoruz.  Avcılar şehirlerarası nakliyat olarak bu amaçla sektörümüzde kullanilmakta olan en son teknolojiyi kullaniyoruz.  Çalisanlarimiza bir isçi gözüyle degil bir ekip arkadasi gözüyle baktigimizdan ve onlarin basarisinin firmanin basarisi olacagini bildigimizden firma basarisinin ise siz degerli müsterilerimizin memnuniyeti anlamina geleceginden personelimizin kisisel ve mesleki gelisimlerini saglamak amaciyla düzenli olarak egitimler  düzenliyoruz.

Kaliteli hizmet sunabilmek için kaliteli araç ve gereçlere de ihtiyaç duyuldugundan tasima araçlarimizin tamaminin son model ve bakimlarinin muntazam bir sekilde yapilmis olmasina dikkat ediyoruz. Esyalarinizi paketlemek için kullanacagimiz malzemelerin bu amaçla üretilen kaliteli malzemeler olmasina özen gösteriyoruz. Tasinmak istediginiz yerin veya yeni tasinacagiz yerin yüksek katlarda yer almasi halinde mutlak suretle esya tasima asansörü kullaniyoruz.  Alinan tüm önlemlere ragmen esyalarinizin tasinma esnasinda bir zarara ugramasi ihtimaline karsi büyük küçük demeden esyalarinizin tamaminin sigorta kapsamina alinmasini sagliyoruz. Sigorta sayesinde esyalariniz kirilma, arizalanma kaybolma gibi durumlar karsisinda güvence altina alinmis olmaktadir. Sehirlerarasi tasinmasi gereken esyalariniz ise ayni titizlikle İstanbul evden eve taşımacılık firmamiz ile tasinarak yeni yerlerine özenle yerlestirilmektedir.

Tasimaciligin yani sira zaten var olan fakat günümüzde daha da yaygin olarak kullanilan bir sey daha var ki o da esya depolama hizmeti satin almak. Insanlar tasindiklari evin küçük gelmesi nedeniyle fazla esyalarini depolamak ihtiyaci duyabiliyorlar ya da belirli bir süreligine esyalarinin tamamini depolamak zorunda kalabiliyorlar. Bu gibi durumlar için Avcılar asansörlü nakliyat firmaları cazip fiyatlari ve güvenli depolama hizmetleriyle öne çikmaktadir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.