Her Türlü Nakliyat Nt Nakliyat

Esinizin dostunuzun tasinma süreçlerinde onlara moral vermekten yorulduysaniz eger İstanbul şehirlerarası taşımacılık sizin için tam bir biçilmis kaftan. Artik onlara kafalarina takmamalarini, bir avazda bitip gidecegini tekrar tekrar telkin etmenize gerek yok. Firmamizi onlara önermeniz yeterli olacaktir. Zira, firmamiz tüm kirilma, hasar görme ve kaybolmalara karsi esyalarinizi granti altina alarak evlerinizi tasir ve sizi büyük bir yükten kurtarir. Sonrasinda size düsen is esinizin dostunuzun yeni evlerinde tatli bir sohbet ortaminin tadini çikarmaktir. Endisenin yerini güven ile degistiren firmanin adidir Istanbul Evden Eve Nakliyat.

 
Tasinmanizdan bir süre önce ekiplerimize haber Kartal ambalajlı nakliyat vermeniz, onlarin evlerinize gelmesi ve gerekli incelemeleri yapmasi için yeterli olacaktir. Tüm tespitlerin yapilmasi ve fiyat teklifinin olusturulmasi sonrasinda tasinma isleminin baslamasi için onayiniz beklenecektir. Kendinize uygun olarak belirlediginiz gün ve saatte ekiplerimiz evnizde hazir bulunacak ve garanti dahilinde korunacak olan tüm esyalarin detayli listesini degerlerini de dahil ederek hazirlayacaklardir. Istanbul Evden Eve Nakliyat, müsteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak hizmeti sadece tasinma islemiyle kisitlamayip her tasinan kisinin en büyük sorunlarindan birisi olan beyaz esya montajini da kapsam içine dahil etmistir. Ayrica bu hizmet için de herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir. Kendi alanlarinda uzman tesisat ustalariyla bu hizmeti saglamaktadir.


 Firmamiz sadece ev tasima Kartal ev taşıma hizmeti üzerine yogunlasmakla kalmayip ayni zamanda ofisini tasimak isteyen müsterilerimiz için de hizmet vermektedir. Istanbul Evden Eve Nakliyat, ev tasima hizmetinde oldugu gibi is yerlerinizin tasinmasi sirasinda özel muhafazali ambalajlar kullanarak esyalarinizin korumali biçimde tasinmasini saglamaktadir. Ayrica ofis tasima hizmeti de esyalar garanti altina alinarak verilmektedir. Firmamiz, tüm tasima hizmetlerini Istanbul’un tüm ilçeleri arasinda saglayabilmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.