Üç Kardeşler Prof Taşımacılık

Hiçbir sey  yerinde durmuyor her sey sürekli olarak degisiyor Degisime uyum gösteremeyenler ise zamanin gerisinde kalmak zorunda kaliyorlar. Nakliyecilik sektöründe faaliyet gösteren degisimin ruhunu yakalamis bir firma olarak degisime göre firmamizi sürekli olarak yenilemek suretiyle faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.  Kağıthane profesyonel Nakliyat olarak tasima sektöründe halihazirda kullanilan son teknolojiyi kullanmaktayiz. Personelimize isçi nazariyla degil, ekip arkadasi nazariyla bakiyoruz. Çünkü onlarin basarisinin firmamizin basarisi anlamina geldigini çok iyi biliyoruz. Tabi firmamizin basarisinin da müsterilerimizin memnuniyeti manasina geldigini de…  Bu nedenle çalisanlarimizin mesleki ve kisisel gelisimlerini saglamak maksadi ile periyodik olarak egitim faaliyetleri düzenliyoruz.

 

Kaliteli bir hizmet sunulabilmesi için kaliteli araçlara ve gereçlere de ihtiyaç oldugundan nakliye hizmetlerinde kullanilan tüm araçlarimizin, tamaminin yeni ve bakimlarinin düzenli bir sekilde yapilmis olmasina azami özen gösteriyoruz. Esyalarinizi sarmak için kullanilacak malzemelerin bu amaçla üretilmis en kaliteli malzemelerden olmasina büyük önem veriyoruz. Tasinacaginiz evin veya ofisin yüksek katlarda bulunmasi halinde mutlaka esya tasima asansörü kullaniyoruz.  Almis oldugumuz tüm önlemlere ragmen yine de esyalarinizin tasinma sirasinda herhangi bir zarara ugramasi durumuna karsi küçük büyük demeden bütün esyalarinizi sigorta kapsamina aliyoruz. Yapilan sigorta sayesinde esyalariniz çizilme, kirilma, kaybolma, arizalanma gibi durumlara karsi maddi açidan koruma altina alinmis olmaktadir. Sehirlerarasi tasinmalarinizda ise esyalariniz yine ayni özenle Kağıthane asansörlü nakliyat firmamiz araciligiyla tasinmaktadir.

 

Zaten var olan ancak günümüzde artik daha sik olarak kullanilan bir sey daha var. Esya depolamak! Insanlar yeni tasindiklari ofisin ya da evin küçük olmasi nedeniyle esyalarini sigdiramadiklari durumlarda esyalarini depolama ihtiyaci hissedebiliyorlar ya da bir süreligine tamamini depolamalari gerekebiliyor. Bu durumlar için İstanbul ev depolama makul fiyatlar ile güvenli esya depolama hizmetleri sunmaktadir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.