Karaca En İyi Nakliyat Hizmetleri

 Sizleri en büyük sikintinizdan kurtarmak için bu yola çiktik Maltepe en iyi nakliyat olarak. Müsteri memnuniyetini ön plana çikartan sistemimizle olusmasi muhtemel tüm sorunlari öngörüp gerekli önlemleri almayi kendimize hedef edindik. Gördük ki hatasiz insan yok ve her tasinma esnasinda mutlaka kirilan, dökülen, kaybolan esyalar olabiliyor. Ekibimiz her türlü profesyonel yaklasima sahip olmasina ragmen düsük ihtimal de olsa olusabilecek magduriyeti gidermek adina esya garantisini hizmet kapsamimiza aldik. Artik tasinma sirasinda esyalariniz için endiselenmenize hiç gerek yok. Bir telefon ile irtibata geçmeniz sorunsuz bir tasinma deneyimini baslatmaya yeterli olacaktir.

 

Isteginiz üzerine evinize gelecek ekibimiz gerekli tespitleri yapip verebilecekleri en uygun fiyati çikartarak size iletecektir. Teklifimizin kabul görmesi durumunda degerlerine göre listelenecek olan tüm esyalariniz garanti kapsamina alinip talep ettiginiz tarih ve saatte tasinma islemine baslanacaktir. Esyalarinizin korunarak tasinmasini saglayacak özel ambalajlar kullanilarak esyalar toplanacak ve hazir hale getirilecektir. Kendini yenilemek ve gelistirmek konusunda tereddütü olmayan İstanbul e-ekpres hizmetleri olarak hizmetlerimizi tasima ile sinirli tutmamayi düsünerek siz degerli müsterilerimiz için hem maddi olarak hem manevi olarak zorlayici bir hizmeti de hizmet kapsamimiza dahil ettik. Artik tasindiktan sonra beyaz esyalarinizin montaji da ücretsiz olarak tarafimizca saglanmaktadir. Böylelikle esyalarin tasinmasi sonrasinda bir usta bulmakla ugrasmayacaksiniz hem de bunun için ayri bir bedel ödemeyeceksiniz.

 

Evlerinizi gönül rahatligiyla tasirken ofislerini tasiyanlari da göz ardi etmedik Maltepe asansörlü nakliyat olarak. Firmamiz evlerinizi tasirken gösterdigi ayni hassasiyeti her türlü is yerlerinizin tasinmasi için de göstermektedir. Özel muhafazali ambalajlar ile güvenli tasima ve esyalarin garanti altina alinmasi islemleri sonrasinda Istanbul’un tüm ilçeleri arasinda nakliyat hizmeti vermekten hem mutluluk hem de gurur duymaktayiz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.