Miraç Ambalajlı Montajlı Lojistik

Siz de evinizi tasiyacaksaniz ve bunun için sadece ve sadece bir gününüzü harcamak hem de hiç yorulmamak istiyorsaniz sizin içi dogru adrestir İstanbul Evden Eve Nakliyat. Konusunda uzman ve isinde profesyonel ekipleriyle firmamiz hayallerinizi gerçeklestirmek ve size yorgunluktan uzak bir tasinma süreci yasatmak için hazirdir. Tasinma sirasinda en büyük korkunuzun esyalarinizin kirilmasi, hasar görmesi veya kaybolmasi oldugunu çok iyi biliyoruz. Bu sebeple firmamiz tüm esyalarinizin garanti altinda tasinmasini saglayarak sizi bu korkularinizdan arindirmayi kendine görev edinmistir.

 

Yorulmadan tasinma için öncelikle yapmaniz gereken sey bizimle iletisime geçmenizdir. En kisa sürede ekiplerimiz evinizi ziyaret edecek ve tasinma sürecinizle ilgili tüm detaylari tespit ederek fiyat tekliflerini olusturacaklardir. Teklifimizin olumlu karsilanmasi durumunda ihtiyaciniz olan tarihte ve saatte ekiplerimiz evinizde hazir bulunacak ve esyalarinizin listesini degerlerini de içerecek sekilde çikartacaklardir. Bu liste tasinma sirasinda garanti kapsamina alinacak olan esyalarin listesi olacaktir. Sonrasinda esyalarinizin toplanma islemi baslayacak ve özel muhafazali ambalajlar kullanilacaktir. Son teknoloji ile üretilmis olan bu ambalajlar sayesinde esyalariniz için azami seviyede koruma saglanmaktadir. Yorgunluktan basta bahsetmistik. Tasinma sürecinin sonunda en yorucu islemlerden birisi de beyaz esya montajidir. Tasinma sirasinda sizlere yorulmamayi vaat eden Sultanbeyli asansörlü lojistik, beyaz esya montajini uzman tesisatçilari ile yapmaktadirlar. Bu hizmet için ayrica bir bedel de talep edilmemektedir.

 

Firmamiz nakliyat konusunda sinir koymamak adina ofislerinizi tasirken de yaninizda. Evden eve tasinma hizmetinde oldugu gibi Sultanbeyli ambalajlı montajlı lojistik tüm esyalarinizi garanti altina alarak tüm hasarlara ve kaybolmalara karsi korumaktadir. Son teknoloji ile uyumlu paketleme sistemiyle güvenli tasima hizmeti saglanmaktadir. Firmamiz, Istanbul’un tüm ilçelerinde hem evlerinizi hem de her türlü is yerinizi tasimakta sizlere keyifle hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.