Özgümüş Metal Ve Nakliyat A.Ş

Tasinma süreci herkes için stresli ve ayni zamanda yorucu bir süreçtir. Özellikle kadinlar için sorumluluk ve yorgunluk biraz daha fazla olur. Bu zor dönemi Beşiktaş evden eve nakliyat firmamiz son derece profesyonel bir sekilde en aza indirgemek için elinden gelenin fazlasini yaparak müsterilerini memnun etmeye çalismaktadir. Her zaman yenilikçi ve teknolojik yöntemler ile tasinma sürecinin pratik bir sekilde sürdürülmesini sagliyoruz. Bizim için öncelik her zaman müsteri memnuniyeti odakli çalismak olmustur. Bu nedenle müsterilerimizin istek ve talepleri bizim için her zaman ön planda olmaktadir.

Besiktas Evden Eve Nakliye için basvuru yapan kisilerin önce İstanbul uluslararası lojistik evlerine kesifamaçli giderek detaylandirma yaparak ona uygun araç ve personel ayarlamalarini yapiyoruz. Böylece maddi anlamda çok daha ekonomik bir sekilde tasinma geçirilmis oluyor. Esyalar son derece özenli bir sekilde muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sarilarak zarar görmeleri en iyi sekilde önlenmis olunur. Ekibimiz en iyi sekilde organize olarak esyalari istenilen zaman içinde yeni olan adrese güvenli bir sekilde tasir. Sitedeki görseller tüm süreçler ile ilgili detaylari görmenizi saglayacaktir. Müsterilerimiz ile yaptigimiz sözlesme iki tarafin da haklarini en iyi sekilde koruyacagindan yasanacak aksiliklerde hiç bir sekilde magduriyet yasanmaz. Güler yüzlü ve sabirli olan personel tasinma sürecinin en iyi sekilde geçmesini ve olumsuzluklarin yasanmamasini saglar. Nakliyede en iyi hizmeti sunan firmamiz sektörde adini en iyi sekilde duyuran ve basari grafigini her zaman yükseltmektedir.

Beşiktaş ev ofis depolama sürecinde büyük olan esyalari asansör sistemi ile çok daha kolay bir sekilde evin müsait olan bir balkonundan kolay bir sekilde eve yerlestiriyoruz. Montaj islemi gereken mobilyalar için de ayri bir ekip son derece özenli bir sekilde bu islemi yapmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.