Soylu Profesyonel Taşımacılık A.Ş

Tasinma isleminde tercih edeceginiz firmanin Sarıyer eşya transferi olmasi önemlidir. Özellikle de yasam alanlarinizin tasinma isleminde güvenilir ekiplerden destek almaniz sarttir. Çünkü evlerinizde deger verdiginiz kisisel esyalariniz ve kullanmayi sevdiginiz özel esyalariniz yogunlukta bulunmaktadir. Isyeri ve ofis tasimaciliginda da dikkat edilmesi gereken birçok incelik elbette ki bulunmaktadir. Dosyalarin kaybolmamasi ve karismamasi, arsivleme sistemine göre paketlenmesi önemli bir konudur. Bu nedenle Kagithane nakliyecilikte lider olan Istanbul evden eve nakliyat firmamizi tercih edebilirsiniz.

Firmamiz uzun yillardir sektörde hizmet İstanbul profesyonel nakliyat verirken yalnizca evden eve isleminde çalismalarini sürdürmemektedir. Zamanla hizmet kapasitesini arttiran firmamiz sahip oldugu ekip ve ekipman destegini de gelistirerek ev tasimaciliginin yani sira ofis tasimaciligi, kurumsal tasimacilik islemleri gibi islemleri de saglamaktadir. Ayni anda birkaç noktada birden hizmet verebilecek sekilde kurulmus olan firmamiz sektörde hizmet veren birçok firmaya göre daha ideal hizmeti müsterilerine saglamaktadir.

Sehir içi ve sehirlerarasi tasimacilik isleminde müsteri Sarıyer e-nakliyat sitesi memnuniyetini hedefler nitelikte çalismalarini sürdüren Kagithane nakliyecilikte lider firmamiz uzun yillardir sektörde vermis oldugu hizmetleri ile de tavsiye edilen bir firma haline gelmistir. Bunu saglayabilmek için güven ve garanti kapsami altinda hizmet veren firmamiz çalismalarini kalite standartlarina uygun gerçeklestirmektedir. Üstelik asansörlü tasimacilik hizmeti ile bina sakinleri ve bina sorumlulari ile muhatap olmaktan sizleri kurtarmaktadir. Genellikle tasima isleminde bina asansörünün kullanimina izin verilmez ve bu nedenle de tasimacilik islemi gerçeklestiren ekipler sikayetlerde bulunurlar. Iste tüm bu sorumluluklardan ve problemlerden kurtulmanizi saglayan ekibimiz asansörlü tasimacilik hizmeti ile balkon veya pencerelerinizden evinizdeki tüm ürünlerin rahatlikla tasinmasini saglamaktadir. Üstelik bilindigi gibi esyalariniz merdivenlerden veya asansörden tasinirken bina içerisinde çarpma riski daha fazladir. Iyice ambalajlanmayan ürünlerinizde çizilmeler veya ezilme gibi tahribatlara olusabilmektedir. Firmamiz ambalajlama isleminde de tüm sorumlulugu üstlenmektedir. Böylece ürünlerimizde herhangi bir problem olursa dahi zarariniz firmamiz tarafindan karsilanmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir