Türk Nakliyat Necdet Türk A.Ş

Tasinma sürecini aci tecrübe ile yasayan kisileri için bu konu çok daha büyük hassasiyet tasimaktadir. Bu hassasiyeti çok iyi bilen ve durumun inceliklerini bilen Sarıyer evden eve nakliye ekibimiz her detayi düsünerek büyük bir özveri ile çalismalarini devam ettirmektedir. Son teknoloji araçlari ve yenilikleri yakindan takip edip her türlü fuar ve etkinlige katilarak kendimizi bu alanda gelistirerek katkida bulunmaya gayret gösteriyoruz. Kagit üzerinde de yaptigimiz sözlesmede müstrilerimizin haklarini en iyi sekilde koruyarak onlarin zarar görmesi durumunda en iyi telafi yöntemlerini yerine getiriyoruz. Böyelece herkesin gün sonunda yüzü gülmüs oluyor.

Sarıyer asansörlü nakliyat konusundaki en zor olan kisim büyük olan esyalarin tasinmasidir. Bunun için evin uygun olan bölümüne kurulan asansör sistemi en zahmetsiz sekilde sorunu ortadan kaldiriyor. Çamasir makinasi, buzdolabi ve firin gibi esyalar bu sekilde sorunsuz olarak araçlara tasiniyor. Yeni olan adreste de ayni sistem islenerek rahat bir sekilde sorun ortadan kalkiyor. Piyasaya göre ücretlerimiz son derece makul oldugu için ekonomik anlamda bütçeleri zorlayacak bir durum yasanmaz. Ödemeler de nakit ya da kredi karti seçenegi kullanilarak yapilmaktadir. Sistemli ve düzenli bir sekilde çalisan ekibimiz söz verilen gün ve saatte tüm esyalari yeni olan adrese tasimaktadir. Esyalar dikkatli bir sekilde tasindigi için kirilma ya da deforma olma gibi duurmnlar asla yasanmaz. Personelimiz aglam kisilrden olustugu için çalinma ve kaybolma gibi yüz kizartici suçlar da kesinlikle olmaz.

Magdur olmamak için firmamiz ile İstanbul şehirlerarası nakliyat konusunda iletisime geçmenizde fayda bulunmaktadir. Sitemizde de tasinma süreci ile ilgili ayrintilar bilgi ve fotograf ile yer amaktadir. Iletisim numaralarindan da arama yaparak istediginiz konuda yetkili kisilerden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir